Τηλεφωνικός κατάλογος

Επεξεργασία
Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα Τηλέφωνο
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ Προϊσταμένη Ε.Υ.Δ.Ε.Π./Π.Δ.Ε. 2613 611 410
ΜΟΝΑΔΑ Α’: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ Ε.Π. & ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Προϊστάμενος Μονάδας – Συντονισμός / Θέματα Προγραμματισμού 2613 611 406
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Τεχνική Υποστήριξη της Εφαρμογής, Δράσεις ΕΚΤ 2613 611 433
ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Υποδομές και Υπηρεσίες Προσπελασιμότητας 2613 611 426
ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Διαχείριση Οικιακών και Βιομηχανικών Αποβλήτων, Υποδομές Υγείας 2613 611 417
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Πολιτιστική Κληρονομιά , Τουριστικές Υπηρεσίες 2613 611 434
ΜΟΝΑΔΑ Β1′: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΑΞΕΩΝ ΑΞΟΝΩΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1,2,4 ΤΟΥ Ε.Π. 2014-2020
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Προϊστάμενος, Παρακολούθησης και Διαχείρισης Πράξεων 2613 611 405
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Διαχείριση και Διανομή ύδατος, Προώθηση Βιοποικιλότητας και Φυσικης Προστασίας 2613 611 402
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Τεχνική Υποστήριξη της Εφαρμογής 2613 611408
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Παρακολούθηση έργων Περιβάλλοντος – Υγεία κ Κοινωνική Μέριμνα 2613 611 409
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Παρακολούθηση έργων Εκπαίδευσης & Αστικών Αναπλάσεων 2613 611 411
ΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Παρακολούθηση έργων στις δραστηριότητες έρευνας κ τεχνολογικής ανάπτυξης σε κέντρα ερευνών, συνδρομή στην έρευνα κ τεχνολογική ανάπτυξη ειδικά σε ΜΜΕ, Διαχείριση οικιακών κ βιομηχανικών αποβλήτων 2613611432
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Παρακολούθηση έργων Αστική & Αγροτική Αναγέννηση 2613 611 414
ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Παρακολούθηση έργων στην Εκπαίδευση, Ναυτιλία 2613 611 418
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΙΑ Παρακολούθηση έργων στο Πολιτισμό 2613 611 424
ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ Παρακολούθηση έργων στην Έρευνα κ Τεχνολογία, Ψηφιακή Σύγκλιση και Τεχνική Υποστήριξη της Εφαρμογής 2613 611 427
ΣΥΛΛΑΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Παρακολούθηση έργων στις Μεταφορές και στις Αγροτικές Υποδομές 2613 611430
ΜΟΝΑΔΑ Β2′: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΑΞΕΩΝ ΑΞΟΝΩΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 3,5,6,7 ΤΟΥ Ε.Π. 2014-2020
ΦΑΝΑΡΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Προϊσταμένη 2613 611423
ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έλεγχοι έργων 2613 611404
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Έλεγχοι έργων 2613 611 431
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Έλεγχοι έργων 2613 611 415
ΠΑΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Έλεγχοι έργων 2613 611 416
ΠΥΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Έλεγχοι έργων – Ταμείο Συνοχής 2613 611 429
ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έλεγχοι έργων 2613 611 413
ΤΟΞΑΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Έλεγχοι έργων 2613 611 412
ΧΕΙΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Έλεγχοι έργων 2613 611 421
ΜΟΝΑΔΑ Γ’: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ – ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΕΛΕΝΗ Προϊσταμένη 2613 611 403
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τεχνική Βοήθεια 2613 611 407
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Υπόλογος έργων Τεχνικής Βοήθειας 2613 611 401
ΚΑΣΚΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γραφείο ΟΠΣ 2613 611 420
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Υπεύθυνος ΟΠΣ 2613 611 419
ΣΤΕΛΕΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΜΠΟΥΡΛΗ ΧΡΥΣΑ Γραμματεία 2613 611 401
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γραμματεία 2613 611 400
Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων – Συσκέψεων 2613 611 422
Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων – Σύμβουλοι 2613 611 425
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΔΑ ΠΥΡΓΟΥ 26213 60402
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΔΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 26313 61641